Перейти до основного вмісту

Налаштування відеоспостереженя HikVision iVMS-4200

Для роботи з камерами HikVision можна використовувати програмне забезпечення від виробника камер iVMS-4200. Цей комплекс працює у Windows, але в мережі можна знайти трохи старішу версію для Linux. Є більш нові версії цього ПЗ, котрі працюють навіть на планшетах. Комплекс на Windows складається з клієнта відеоспостереження (iVMS-4200 Client), сервера відеоспостереження для запису відео (iVMS-4200 Storage server) та сервера трансляції для трансляції відео (iVMS-4200 Stream Media server). Налаштовуються сервери за допомогою клієнта відеоспостереження.

Спочатку до клієнта відеоспостереження через Device Manager треба додати камеру і налаштувати її. Якщо будемо використовувати камеру без серверу відеоспостереження, можна налаштувати, щоб камера записувала відео на сторонній сервіс SMB або NAS. Але для запису потрібно мати не окрему теку, а повний розділ, котрий буде форматований перед використанням. Також для запису треба налаштувати графік запису (Scheduler).

Тепер через Main View можемо спостерігати зображення з камери.

Якщо будемо використовувати сервер відеоспостереження, треба до клієнта через Device Manager додати сервер відеоспостереження і налаштувати його. Для запису може використовуватись окремий розділ диска того ж сервера, де запсукається сервер відеоспостереження. Також треба налаштувати графік запису (Scheduler), можна вибрати кілька шаблонів або запис тільки за рухом.

Потім треба впевнетись, що у System Configuration для Live View and Playback у параметрі "Search Video file stored in" вказано "Storage server and device". Далі треба вказати, що системою для запису відео з камери, вказанній у клієнті, буде використовуватись сервер відеоспостереження, заданий у клієнті. Для цього в меню графіку записів системи (Storage Scheduler) треба вибрати для камери (Camera) сервер збереження выдео( Storage Server). Інакше запис вестись не буде і при спробі огляду архіву, отримаєте повідомлення "Error iVMS-4200. File not found".

Щоб оглядати архів через Remote Playback, треба відмітити камеру, потім вибрати бажану дату у календарі знизу и натиснути "Search". Дні календаря, для яких є запис відмічені червоним трикутником. Після цього у полі зліва від календаря, під зображенням повинна з'явитись синя полоса з часом запису, треба вибрати час, що цікавить і у вікні повинно з'явитись відео запису.

Для Ubuntu цей клієнт існує тільки для платформи і386. Камера додається через "Import Camera". Сервер запису через "Device Management" або "Storage server management". Налаштування камери виконуються через  "Camerа Settings". Але щоб працював запис та "Remote Playback"  потрібно у "Storage Server Management" - "Remote Configuration"- "Camera"  впевнетись, що вказана камера, з якої ведеться запис та натиснути "Save".






Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Изменение размера бумаги LibreOffice(OpenOffice)

Если при установке Ubuntu указать локаль «USA», то размер бумаги по-умолчанию установится «Letter». Если потом через «Система- Администрирование- Локализации» изменить локаль на «Украинский» («Русский»), изменится язык системы, формат даты, но размер бумаги по-умолчанию и единица измерения останутся прежними.  Совет нашел в http://www.nixp.ru/recipes/%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D1%83%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%80-%D0%B1%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B8-%D0%B2-OpenOffice-org-%D0%BF%D0%BE-%D1%83%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8E-%28libpaper%29.html Нужно в терминале запустить sudo dpkg-reconfigure libpaper1 В открывшемся списке выбрать формат А4. Можно напрямую в файле конфигурации (/etc/papersize) указать размер А4. Проверить можно в LibreOffice(OpenOffice) через меню «Формат-Страница». Еще в LibreOffice(OpenOffice) нужно изменить единицу измерения через «Сервис- Параметры- LibreOffice Writer- Общие»

Подключение Cisco 7911/7912 по SIP к Asterisk

Аппарат Cisco IP Phone 7911 по-умолчанию настроен на использование протокола SCCP. Можно в Asterisk указать использование модулей SCCP, но для единообразия удобнее использовать SIP. Для использования протокола SIP в аппарате Cisco 7911 нужно обновить программное обеспечение.  Код обновления для загрузки в аппарат нужно скачать с сервера Cisco: http://tools.cisco.com/support/downloads/pub/Redirect.x?mdfid=278875240 Самое последнее обновление (на данный момент версия 9.3) может не работать c Asterisk, с  версии 9.X Cisco переходит на использование только TCP для SIP соединений. Поэтому для использования UDP удобнее скачать обновление версии 8.5.2 или 8.5.4. Может понадобится  вначале   установить обновление 8.5.2, а затем 8.5.4. Например, для обновления с SCCP11.8-2-2SR-4S надо вначале установить 8.5.2 Обновление будет производится с сервера  TFTP, поэтому д ля начала нужно настроить сервер DHCP, TFTP. Причем в DHCP нужно настроить опцию 150, которая исполь...

Панель инструментов Remmina в полноэкранном режиме Ubuntu 12.04

Пакет Remmina 0.9.99 (протокол RDP) в системе Ubuntu 12.04 используется как клиент для доступа к терминальному серверу. Обнаружено странное поведение панели инструментов в полноэкранном режиме на терминальном сервере- панель инструментов исчезает и невозможно перейти в другое окно или закрыть сеанс. Для сворачивания окна можно использовать комбинацию клавиш CTRL+F9. Комбинации клавиш задаются в настройках Remmina, а CTRL нужно, чтобы комбинацию не перехватил терминальный сервер. В настройках Remmina есть параметр "Спрятать панель инструментов в полноэкранном режиме". Но иногда, даже если не указан этот параметр, меню не отображается. Можно, не закрывая терминальную сессию, изменить этот параметр на противоположный и после возврата в сессию, меню начнет появляться. В следующий раз перед открытием новых сессий в Remmina нужно правильно указать значение этого параметра. Размер иконок в панели инструментов можно изменить через ос...